درباره ما

image
داستان آنلاین ثبت

استارت آپ آنلاین ثبت از کجا بوجود آمد ؟

آنلاین ثبت بعنوان اولین استارت آپ ثبتی ایران نامیده می شود ایده های اولیه چنین سامانه جامع و پویایی از سال 90 در ذهن سازندگان آن شکل گرفت که پس از 5 سال مطالعه و تست های گوناگون این فرایند توسط اپلیکیشن و سامانه های اولیه ثبتی ساخته شده ، این سامانه بعنوان جامع ترین اپلیکیشن ثبت آنلاین ایران معرفی شد که در بر دارنده تمامی اطلاعات و خدمات ثبتی متداول در ایران می باشد .

مهمترین هدفی که باعث شد تا ما به فکر طراحی و پیاده سازی آنلاین ثبت بیوفتیم ، پیچیدگی انجام امور ثبتی و حقوقی در ایران بود . بدین گونه که فردی که قصد انجام ثبت شرکت یا برند خود را داشت می بایست دو یا سه روز کاری خود را برای مراجعه به موسسات ثبتی و عقد قرارداد و تحویل مدارک و ... اختصاص می داد و تازه این پایان کار نبوده و به دلایل مختلف مجبور به پیگیری تلفنی و حتی حضوری در ادامه روند پرونده میشد . ولی دیجی ثبت مخالف با هرگونه مراجعه حضوری ، و مبنی بر انجام امور بصورت آنلاین بوده و از اتلاف وقت افراد جلوگیری می کند . در ادامه به بخشی از ویژگی های این سامانه میپردازیم :

image


سرعت در عقد قرارداد

در آنلاین ثبت شما می توانید با مراجعه به بخش ثبت آنلاین ، در طی چند کلیک و یک فرایند۶ مرحله ای ، موضوع خود را انتخاب کرده ، کارشناس دلخواه خود را از بین کارشناسان ما برگزیده ، و پس از مطالعه قرارداد خود بصورت آنلاین ، درخواست ثبت موضوع خود را داشته باشید . کل این فرایند فقط در 5 دقیقه انجام خواهد شد .

image

ثبات قیمت

یکی از مشکلاتی که افراد درخواست دهنده با موسسات ثبتی دارن ، عدم ثبات قیمت آن هاست . بطوری که شما در ابتدا پشت تلفن از مشاور آن موسسه یک قیمتی را برای انجام امر ثبتی خود میشنوید ولی پس از مراجعه به مدیر فروش موسسه و توضیح جزییات درخواست خود ، قیمتی بالاتر را خواهید شنید که شاید مایل به پرداخت آن نباشید . پس عملا فقط وقت گرانبهای شما در این میان تلف شده است . ولی ما این تضمین را به شما میدهد که قیمت اعلام شده برای بسته ها تا پایان موضوع قرارداد شما ثابت میمونه !

image

دسترسی آسان در تمامی نقاط

آنلاین ثبت در ابتدا با پلتفرم وب اپلیکیشن ارائه شده که کاملا ریسپانسیو بوده است بدین معنی که تمامی دستگاه هایی که قابلیت اتصال به وبسایت isadraa.com را داشته باشند ، براحتی می توانند با این سامانه آنلاین کار کنند. این سامانه بزودی بر روی پلتفرم های اندروید و ios نیز بصورت اپلیکیشن نصبی ارائه می شود

ویدیوهای ما را تماشا کنید

image
image
image
image
image
image
image

سوالی در مورد ما دارید؟

دریغ نکنید با ما تماس بگیرید

تماس بگیرید
image
image
image
image

ما همیشه سعی می کنیم تا بهترین پشتیبانی را برای شما داشته باشیم

هدایت های خود را واجد شرایط کنید و ارزش کلمه ای را که مشتری شما را دوست خواهد داشت ، تشخیص دهید

تماس بگیرید
image
image
image
image