راهنمای سامانه

در صورتی که قبل از ثبت قرارداد سوالی ذهن شما را مشغول کرده و ترجیح میدهید با یک کارشناس متخصص در میان بگذارید ، می توانید با انتخاب دکمه ی ( درخواست مشاوره آنلاین ) و تکمیل فرم آن منتظر تماس کارشناسان برای صحبت باشید ، لازم به ذکر است کارشناسان آنلاین ثبت در کمتر از ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

در این بخش در ۶ مرحله ی ساده میتوانید قرارداد خود را با ما بصورت آنلاین منعقد کرده و در طی مدت تعیین شده هر آیتم خدماتی شاهد پیگیری لحظه ای و انجام کامل درخواست خود باشید ، بدون نیاز به حتی یکبار مراجعه حضوری

شما با کلیک روی دکمه ی (ثبت آنلاین ) در صفحه اصلی وارد صفحه ای خواهید شد که می بایست موضوع خدمات مورد نظر خود را انتخاب نمایید : برای مثال : ثبت شرکت

پس از انتخاب هر موضوع ، بسته به نیاز خود می بایست یکی از بسته های صفحه را انتخاب نمایید ( می توانید قبل از انتخاب ، راهنمای هر بسته را مطالعه کرده تا از انتخاب بسته ی مناسب مطمئن شوید )

در تمامی موسسات ثبتی همیشه یک کارشناس مشخصی به امور درخواستی شما اختصاص داده میشود که قرارداد شما را پیگیری کرده و به شما گزارش میدهد . آنلاین ثبت این انتخاب را در مرحله دوم ، به خود شما واگذار کرده تا بتوانید کارشناس مورد نظر خود را انتخاب نمایید . در صورتی که قبلا با کارشناسی کار کرده باشید ، نام آن کارشناس برای انتخاب راحتتر بعنوان اولین کارشناس به شما نمایش داده میشود.

در این قسمت شماره موبایل اصلی خود را وارد نموده و کدی که به آن پیامک می شود را جهت تایید وارد می نمایید

در این قسمت شماره موبایل اصلی خود را وارد نموده و کدی که به آن پیامک می شود را جهت تایید وارد می نماییددر این مرحله جهت ارزیابی بهتر کسب و کار خود در رابطه با بسته درخواستی می بایست اطلاعات مورد نیاز برای اجرای بسته خود را وارد نمایید . گرچه وارد کردن تمامی فیلد های نمایش داده شده الزامی نیست ، اما وارد کردن دقیق اطلاعات به کارشناسان آنلاین ثبت برای اجرای هر چه بهتر قرارداد شما کمک خواهد کرد .

در این مرحله میتوانید قرارداد خود را بصورت آنلاین مطالعه نمایید . و پس از مطالعه کامل و در صورت موافقت با بند های ذکر شده ، تیک موافقت خود را در زده و دکمه ادامه را بفشارید .

در این مرحله شما میتوانید برای به جریان انداخته شدن پرونده خود ، حداقل 40 درصد از مبلغ بسته انتخابی خود را پرداخت نمایید .

ما همیشه سعی می کنیم تا بهترین پشتیبانی را برای شما داشته باشیم

هدایت های خود را واجد شرایط کنید و ارزش کلمه ای را که مشتری شما را دوست خواهد داشت ، تشخیص دهید

تماس بگیرید
image
image
image
image