راهنمای سامانه

برای شروع کار با سامانه شما دو انتخاب خواهید داشت

۱- مشاوره آنلاین

1-در صورتی که قبل از ثبت قرارداد سوالی ذهن شما را مشغول کرده و ترجیح میدهید با یک کارشناس متخصص در میان بگذارید ، می توانید با انتخاب دکمه ی ( درخواست مشاوره آنلاین ) و تکمیل فرم آن منتظر تماس کارشناسان برای صحبت باشید ، لازم به ذکر است کارشناسان آنلاین ثبت در کمتر از ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت

۲- ثبت آنلاین

در این بخش در ۶ مرحله ی ساده میتوانید قرارداد خود را با ما بصورت آنلاین منعقد کرده و در طی مدت تعیین شده هر آیتم خدماتی شاهد پیگیری لحظه ای و انجام کامل درخواست خود باشید ، بدون نیاز به حتی یکبار مراجعه حضوری

مرحله اول انتخاب بسته خدماتی مورد نظر

شما با کلیک روی دکمه ی (ثبت آنلاین ) در صفحه اصلی وارد صفحه ای خواهید شد که می بایست موضوع خدمات مورد نظر خود را انتخاب نمایید : برای مثال : ثبت شرکت

پس از انتخاب هر موضوع ، بسته به نیاز خود می بایست یکی از بسته های صفحه را انتخاب نمایید ( می توانید قبل از انتخاب ، راهنمای هر بسته را مطالعه کرده تا از انتخاب بسته ی مناسب مطمئن شوید )

مرحله دوم : انتخاب کارشناس(غیرفعال)

در تمامی موسسات ثبتی همیشه یک کارشناس مشخصی به امور درخواستی شما اختصاص داده میشود که قرارداد شما را پیگیری کرده و به شما گزارش میدهد . آنلاین ثبت این انتخاب را در مرحله دوم ، به خود شما واگذار کرده تا بتوانید کارشناس مورد نظر خود را انتخاب نمایید . در صورتی که قبلا با کارشناسی کار کرده باشید ، نام آن کارشناس برای انتخاب راحتتر بعنوان اولین کارشناس به شما نمایش داده میشود.

مرحله سوم : ورود و تایید شماره موبایل

در این قسمت شماره موبایل اصلی خود را وارد نموده و کدی که به آن پیامک می شود را جهت تایید وارد می نمایید

مرحله چهارم : ورود اطلاعات تکمیلی

در این قسمت شماره موبایل اصلی خود را وارد نموده و کدی که به آن پیامک می شود را جهت تایید وارد می نماییددر این مرحله جهت ارزیابی بهتر کسب و کار خود در رابطه با بسته درخواستی می بایست اطلاعات مورد نیاز برای اجرای بسته خود را وارد نمایید . گرچه وارد کردن تمامی فیلد های نمایش داده شده الزامی نیست ، اما وارد کردن دقیق اطلاعات به کارشناسان آنلاین ثبت برای اجرای هر چه بهتر قرارداد شما کمک خواهد کرد .

مرحله پنجم : رویت و تایید قرارداد

در این مرحله میتوانید قرارداد خود را بصورت آنلاین مطالعه نمایید . و پس از مطالعه کامل و در صورت موافقت با بند های ذکر شده ، تیک موافقت خود را در زده و دکمه ادامه را بفشارید .

مرحله آخر : پرداخت

در این مرحله شما میتوانید برای به جریان انداخته شدن پرونده خود ، حداقل 40 درصد از مبلغ بسته انتخابی خود را پرداخت نمایید .

ویدیوی راهنمای خرید بسته

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

ما همیشه سعی می کنیم تا بهترین پشتیبانی را برای شما داشته باشیم

هدایت های خود را واجد شرایط کنید و ارزش کلمه ای را که مشتری شما را دوست خواهد داشت ، تشخیص دهید

تماس بگیرید
image
image
image
image