ثبت سفارش جدید

در کمتر از چند کلیک سفارش خود را ثبت کنید

ثبت اپلیکیشن یا وبسایت

رتبه انفورماتیک: (راهنما) انفورماتیک، توسعه مفاهیم بنیادی از طریق ارتباطات، دانش، داده‌ها، تعامل و اطلاعات است و آنها را با پدیده‌هایی مانند محاسبات، فکر و زبان مرتبط می‌کند. انفورماتیک یک پیشگام اولیه در تجارت اطلاعات الکترونیکی می‌باشد. بهینه سازی فرآیندهای اساسی کسب و کار، کاهش هزینه‌ها، مدیریت و ثبت، نیازمند به دانش تخصصی جامع، به ویژه در زمینه تدارکات و انفورماتیک دارد. نمونه کارهای موسسه ملاصدرا کلیه جنبه‌های مدیریت خدمات مدرن را پوشش می‌دهد. از مشاوره و طراحی فرآیندهای الکترونیکی تا توسعه و بهینه سازی عملکرد، همه در بخش انفورماتیک ملاصدرا به انجام می‌رسد. زیرا ما همه ماژول‌ها و راه حل‌های استاندارد را می‌شناسیم و ایده‌های نوآورانه را ارائه می‌دهیم تا شرکت شما بتواند تا حد امکان انعطاف پذیر عمل کند و از منابع شما بهترین بهره را ببرد. موضوعات کلیدی مانند مدیریت پرسنل، اتوماسیون حسابداری، اپلیکیشن‌ها، سایت‌های فروشگاهی و شرکتی از الزامات مدیریت پایدار منابع انسانی در یک شرکت هستند. جهت افزایش بهره‌وری و پردازش کارآمد با وجود نیازهای طولانی مدت، ما برنامه‌های نرم‌افزاری با عملکرد بالا و خدمات همه جانبه را ارائه می‌دهیم.

اشخاص حقیقی

کپی جواز فعالیت (اگر وجود دارد)
پیمان‌نامه شخصیت حقیقی

اشخاص حقوقی

کپی آگهی روزنامه رسمی
کپی برابر اصل اساسنامه
آگهی تغییرات نهایی محل کار
آگهی تغییرات نهایی مشخصات اعضای هیات‌مدیره
آگهی تغییرات نهایی موضوع فعالیت شرکت (در صورت وجود)
کپی جواز کسب
پیمان‌نامه شخصیت حقوقی

نماد اعتماد الکترونیک یک علامت است که انحصارا به وسیله مرکز توسعه تجارت الکترونیک صادر می‌شود و به کسب و کار مجازی مجاز تعلق می‌گیرد.

نماد اعتماد الکترونیک 2 سال اعتبار دارد.

این ستاره‌ها کیفیت عملکرد و میزان اعتماد وب سایت را مشخص می‌کنند. هرچه تعداد ستاره‌ها بالاتر باشد کیفیت عملکرد و میزان اعتماد وب سایت بالاتر است.

فعالان کسب و کارهای شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان می‌توانند جهت درخواست نماد اعتماد الکترونیک اقدام کنند. هلدینگ ملاصدرا می‌تواند نماد الکترونیک را برای وب سایت و شبکه‌های اجتماعی شما اخذ کند.

هعلامت نماد اعتماد الکترونیک یک علامت دولتی می‌باشد و سوءاستفاده و جعل از آن ممنوع می‌باشد و ضمانت اجرای کیفری به همراه دارد.

نماد اعتماد الکترونیک

شروع قیمت از

2,599,000
تومان

نماد اعتماد الکترونیک

ثبت وب سایت