ثبت اختراعات

ثبت اختراعات

ثبت اختراعات

ثبت اختراع با طعم آنلاین ثبت !

بیایید بگوییم شما ایده خوبی برای یک اختراع یا محصول دارید. موردی که ممکن است پس از تولید مورد تقاضای افراد زیادی باشد و در نتیجه سود شما را به دنبال داشته باشد. با این حال این موضوع برای دیگران وسوسه انگیز است. چگونه می توانید از این ایده در برابر کسانی که ممکن است بخواهند ایده شما را بدزدند یا آن را متعلق به خود بدانند محافظت کنید؟

 

گرفتن حق ثبت اختراع  توسط آنلاین ثبت، راهی برای تأمین حقوق انحصاری شماست. با این حال، مشاوره در امر ثبت اختراع می‌تواند این فرآیند را برای شما آسان کند.

اگر حق ثبت اختراع پیچیده باشد یا موارد حقوقی پیچیده‌ای را به وجود آورد، پرداخت حق الزحمه وکیل ممکن است یک سرمایه گذاری عاقلانه باشد، با توجه به اینکه تخصص و قضاوت وکیل برای محافظت از منافع شما لازم است.

آنلاین ثبت با داشتن وکلای مجرب و مسلط به ثبت اختراع می‌تواند به خوبی از منافع شما محافظت کند. برای به دست آوردن حق ثبت اختراع، ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که اختراع شما در واقع واجد شرایط ثبت اختراع است و دوم، درخواست ثبت اختراع را پر کنید. این مرحله دوم شامل توانایی توصیف همه جنبه‌های اختراع شما می‌باشد. شما می‌توانید در این زمینه از مشاوران آنلاین ثبت کمک بگیرید.

هر شخص حقوقی یا حقیقی که هر فرآیند، ماشین آلات، ساخت یا ترکیب مواد جدید یا هرگونه پیشرفت جدید و مفید در آنها را ابداع یا کشف کند، می‌تواند حق ثبت اختراع را کسب کند. کلمه فرآیند توسط قانون به عنوان یک پروسه، عمل یا روش تعریف شده است و در درجه اول شامل فرآیندهای صنعتی یا فنی است.

آنلاین ثبت تمامی مراحل و پروسه‌های ثبت اختراع را به طور کامل برای مشتریان خود انجام می‌دهد.  قانون ثبت اختراع مشخص کرده است که موضوع باید کارآمد باشد. اصطلاح کارآمد در این ارتباط به این شرط گفته می‌شود که موضوع مورد نظر هدف مفیدی داشته باشد و همچنین شامل عملیاتی باشد، یعنی دستگاهی که برای انجام هدف مورد نظر کار نکند، مفید خوانده نمی‌شود و بنابراین حق ثبت اختراع داده نمی‌شود. 

کارشناسان آنلاین ثبت بر این معتقدند که بهتر است سابقه اختراع خود را کتبا ثبت کنید. هر مرحله از مراحل اختراع را در یک دفترچه یادداشت کنید. همه جنبه‌ها و هر اصلاح اختراع را توصیف کنید، از جمله چگونگی تصور اولیه ایده آن. بسته به اختراع، ممکن است بخواهید نمونه اولیه‌ای را بسازید و آزمایش کنید. تمام این تلاش‌ها را ثبت کنید.

مشاوران تاکید دارند که بایستی مخترعان اطمینان حاصل کنند که اختراع آنها برای محافظت از حق ثبت اختراع واجد شرایط است. فقط براساس یک ایده نمی‌توانید حق ثبت اختراع بگیرید. شما باید نشان دهید که اختراع شما چگونه کار می‌کند. علاوه بر این، اختراع شما باید جدید باشد. این بدان معنی است که باید از جهاتی مهم، با تمام اختراعات قبلی در آن زمینه متفاوت باشد.

یکی دیگر از نکات مهمی که وکلا آن را در نظر می‌گیرند این است که پتانسیل تجاری اختراع خود را ارزیابی کنید. درخواست ثبت اختراع یک تصمیم تجاری است. یک شخص حقیقی می‌تواند توسط آنلاین ثبت اختراع خود را به ثبت برساند و باز هم به توسط آنلاین ثبت اقدام به ثبت شرکت کند و اختراع خود را تجاری سازی کند.

آنلاین ثبت به مشتریان خود پیشنهاد می‌دهد تا قبل از انجام این سرمایه گذاری، در مورد بازاری که می‌خواهند وارد آن شوند تحقیق کنند. جستجوی دقیق ثبت اختراع خود را می‎توانید به آنلاین ثبت بسپرید. برای اطمینان از جدید بودن اختراع خود، باید تمام اختراعات قبلی در زمینه خود را بررسی کنید. شما می‌توانید تحقیقات خود را از طریق اینترنت آغاز کنید، اما ممکن است بخواهید از یک کتابخانه ثبت اختراع و علامت تجاری نیز بازدید کنید. در آنجا می‌توانید حق ثبت اختراع قبلی را جستجو کرده و از یک کتابدار کمک بگیرید.

مشاوران برای اطلاعات بیشتر، پیشنهاد به جستجوی آنلاین ثبت اختراع را می‌دهند. هنگامی که جستجو می‌کنید، مطمئناً اختراعات دیگری را خواهید یافت که مشابه اختراع شما هستند. در برنامه خود، شما باید نشان دهید که اختراع شما چگونه پیشرفت می‌کند یا اینکه در چه چیزی با اختراعات قبلی متفاوت است. آنلاین ثبت، اولین سامانه آنلاین ثبتی کشور، آماده پشتیبانی از اختراعات محققین کشورمان می‌باشد.

ما همیشه سعی می کنیم تا بهترین پشتیبانی را برای شما داشته باشیم

هدایت های خود را واجد شرایط کنید و ارزش کلمه ای را که مشتری شما را دوست خواهد داشت ، تشخیص دهید

تماس بگیرید
image
image
image
image